Žena na několik nocí

Nešlo to. Zkusila jsem si povolit fantazie o tom zadaným krotiteli, ale vždy jsem končila na tom, že se mi ukázal jeho strach. Má v sobě strach.Možná jednou bude sebevědomej, ale zatím na tom teprve pracuje. Zrovna tak ten druhý, co je mu podobný. Taky jsem z něj cítila nějaký strach. Tehdy jsem měla pocit, že by možná k něčemu mohlo dojít, ale nechávala jsem to volně. Nechtěla jsem být tou aktivní. Potřebuju silnýho chlapa, jehož zdravý sebevědomí ten strach nepustí ke slovu.

Zkusila jsem si tam dosadit jinýho, jehož "detaily" mě nějka zaujaly. Ten je takovej hravej, zářej mu oči, je dost otevřenej (asi teda, zatim jsem s nim moc nemluvila, jen ho tak vnímám). Zároveň mi ale přijde nevinnej a nezkaženej. Možná bych ho zkazila, ale to už bych musela zase já... do fantazie se to moc nehodí.

Kdo dál? Nakonec jsem fantazie vzdala a prostě usnula.

...

O den později jsem dala svojemu sparingovi přečíst sen, co se mi o něm kdysi zdál. Dala jsem mu papír, dívala se jak to čte, a pak si ho vzala zpět. Usmíval se. Nic mi na to vlastně neřekl, jen že chce číst i to druhý co pro něj mám. Pak ale zjistil jak je to dlouhý, a přečetl si jen prvních pár vět. Přecijen už jsme spěchali. Jsem zvědavá, jestli to bude chtít dočíst.

V sobotu byly závody (jako obvykle). Až moc přitažlivých kluků najednou. Kdyby lidi uměli číst myšlenky, vypadala by realita jinak? Utikali by ode mě, nebo by mě některej zatáhl do šatny či jinam? :D Nebo by se těm mojim představám jen usmáli a dělali jakoby nic?
Detaily:
1. velký, hranatý, masitý dlaně (tři objekty),
2. jiný, hubenější ruce - pro způsob, jakým zvedal věci,
3. zadek :)) a husí kůže
4. správný rifle a v nich hezkej zadek (dva objekty)
5. krásný zuby i rty na líbání (dva objekty)


Každej, kdo se dozví, že jsem vlastně přes svoje chlípný představy furt slušná, i když ani tak moc být nechci, se hrozně diví. Představujou si jak to mám snadný, když jsem pěkná holka se sportovní postavou, že přece musím dostat do postele koho chci. Tak to ale nefunguje.
Možná holka, u které je normální, že spí s kdekým, si snadno najde další kořist. U mě se asi kluci bojí, že budu chtít víc (možná právem, ale vždy je to o domluvě). Nejsem snadná kořist, protože "zásun" není to, co primárně potřebuju. Chci tam ty emoce, dobývání, pomalý objevování, hravost, překonávání hranic studu, blízkosti, normality, perverze... mohla bych asi být něčí milenkou. Někoho, kdo by měl trpělivost, nemusel by hned "zasunout" a považovat to za začátek a konec, za to nejlepší.
Nemohla bych být ženou na jeden sex.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Budoucnost v mlze

Prokletých šestnáct

Kletba prolomena